Y40226K09240T0W
MFR.Part #
Y40226K09240T0W
JLCPCB Part #
C4124891
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.0924kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount