BFC238035473
MFR.Part #
BFC238035473
JLCPCB Part #
C3794656
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 47nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS