RN60C1000DB14
MFR.Part #
RN60C1000DB14
JLCPCB Part #
C3514698
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors