SS10P3-M3/87A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SS10P3-M3/87A
JLCPCB Part #
C7320171
Package
TO-277A
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10A 280A 30V 560mV@10A 800uA@30V TO-277A Schottky Diodes ROHS