RL20S110JBSL
MFR.Part #
RL20S110JBSL
JLCPCB Part #
C3434781
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors