SS10P4-M3/87A
MFR.Part #
SS10P4-M3/87A
JLCPCB Part #
C6301967
Description
-55℃~+150℃ 10A 280A 40V 560mV@10A 800uA@40V TO-277A Schottky Diodes ROHS