SMPC85AN-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMPC85AN-M3/I
JLCPCB Part #
C3699096
Package
TO-277A
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.9A 137V 1uA 85V 94.4V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS