SMPC85ANHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMPC85ANHM3/H
JLCPCB Part #
C1847896
Package
TO-277A
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.9A@10/1000us 104V 137V 1uA 85V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS