SMPC78AN-M3/H
MFR.Part #
SMPC78AN-M3/H
JLCPCB Part #
C1976198
Description
1.5kW@10/1000us 11.9A@10/1000us 126V 1uA 78V 95.8V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS