SMPC70AN-M3/H
MFR.Part #
SMPC70AN-M3/H
JLCPCB Part #
C1974968
Description
1.5kW@10/1000us 113V 13.3A 1uA 70V 86V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS