SMPC58AN-M3/H
MFR.Part #
SMPC58AN-M3/H
JLCPCB Part #
C1973847
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 16A@10/1000us 1uA 58V 71.2V 93.6V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS