SMPC51ANHM3/I
MFR.Part #
SMPC51ANHM3/I
JLCPCB Part #
C1847858
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 18.2A@10/1000us 1uA 51V 62.7V 82.4V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS