SMPC40ANHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMPC40ANHM3/H
JLCPCB Part #
C1847902
Package
TO-277A
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 23.3A@10/1000us 40V 49.1V 64.5V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS