SMPC64ANHM3/H
MFR.Part #
SMPC64ANHM3/H
JLCPCB Part #
C1847906
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 103V 14.6A@10/1000us 1uA 64V 78.6V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS