SMPC54ANHM3/I
MFR.Part #
SMPC54ANHM3/I
JLCPCB Part #
C1847913
Description
1.5kW@10/1000us 17.2A@10/1000us 1uA 54V 66.3V 87.1V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS