RNC55H5762FRRE6
MFR.Part #
RNC55H5762FRRE6
JLCPCB Part #
C1795362
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors