CRCW06031K21FKTB
MFR.Part #
CRCW06031K21FKTB
JLCPCB Part #
C4275338
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount