SMPC33A-M3/86A
MFR.Part #
SMPC33A-M3/86A
JLCPCB Part #
C1984544
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 28.1A@10/1000us 33V 40.6V 53.3V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS