TNPW121095K3BEEA
MFR.Part #
TNPW121095K3BEEA
JLCPCB Part #
C3999705
Description
-55℃~+155℃ 333mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS