SMPC36ANHM3/H
MFR.Part #
SMPC36ANHM3/H
JLCPCB Part #
C1847853
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 25.8A@10/1000us 36V 44.2V 58.1V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS