Y07853R90700B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07853R90700B9L
JLCPCB Part #
C1477407
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.907Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS