SMPC26A-M3/87A
MFR.Part #
SMPC26A-M3/87A
JLCPCB Part #
C3715548
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 26V 28.9V 35.6A 42.1V TVS TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS