SMP20-M3/85A
MFR.Part #
SMP20-M3/85A
JLCPCB Part #
C1978385
Description
-55℃~+150℃ 12.3A@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS