SMP36A-M3/85A
MFR.Part #
SMP36A-M3/85A
JLCPCB Part #
C1978254
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 400W@10/1000us 44.2V 58.1V 6.9A@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS