P4KE530-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P4KE530-E3/54
JLCPCB Part #
C1979862
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+150℃ 300W@10/1000us 400mA 477V 530V 7.5pF 760V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS