SML4750A-E3/61
MFR.Part #
SML4750A-E3/61
JLCPCB Part #
C3741299
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1W 27V 35Ω 5uA@20.6V 750Ω ±5% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS