BZG05C56-M3-08
MFR.Part #
BZG05C56-M3-08
JLCPCB Part #
C5605040
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 120Ω 2kΩ 500nA@43V 52V~60V 56V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS