TNPW121020K0BECN
MFR.Part #
TNPW121020K0BECN
JLCPCB Part #
C4182834
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount