1SMA200Z R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1SMA200Z R3G
JLCPCB Part #
C3734660
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.5kΩ 1W 1uA@152V 200V 8kΩ ±5% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS