SMF8V5A-HM3-18
MFR.Part #
SMF8V5A-HM3-18
JLCPCB Part #
C1979295
Description
-65℃~+175℃ 1 10.5V 100nA 13.9A@10/1000us 14.4V 200W@10/1000us 674pF 8.5V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS