SMF8V5A-HM3-08
MFR.Part #
SMF8V5A-HM3-08
JLCPCB Part #
C1978155
Description
-65℃~+175℃ 1 10.5V 100nA 13.9A 14.4V 200W 674pF 8.5V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS