T4F16AHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T4F16AHM3/H
JLCPCB Part #
C7395256
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+185℃ 13.6V 16V 17.8A@10/1000us 1uA 22V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS