SMF7V5A-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF7V5A-HE3-08
JLCPCB Part #
C3699798
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 12.9V 15.5A 200W 7.5V 773pF 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS