SMF11A-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF11A-E3-18
JLCPCB Part #
C1977530
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 100nA 11A@10/1000us 11V 13.5V 18.2V 200W@10/1000us 509pF ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS