Y1628300R000F0W
MFR.Part #
Y1628300R000F0W
JLCPCB Part #
C4324093
Description
-55℃~+150℃ 300Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount