SMF7V5A-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF7V5A-HE3-18
JLCPCB Part #
C1978581
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 100nA 12.9V 15.5A@8/20us 200W 7.5V 773pF 9.3V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS