SMF51A-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF51A-E3-18
JLCPCB Part #
C1977679
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 151pF 2.4A 200W@10/1000us 51V 62.7V 82.4V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS