RWR78S4R32FMS73
MFR.Part #
RWR78S4R32FMS73
JLCPCB Part #
C1832515
Description
-55℃~+250℃ 10W 4.32Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors