SMF54A-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF54A-E3-18
JLCPCB Part #
C1977562
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 100nA 148pF 2.25A@8/20us 200W@10/1000us 54V 66V 88V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS