SMF40A-HM3-08
MFR.Part #
SMF40A-HM3-08
JLCPCB Part #
C1978073
Description
1 100nA 172pF 200W@10/1000us 3.1A 40V 49.1V 64.5V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS