HVR3700007153FR500
MFR.Part #
HVR3700007153FR500
JLCPCB Part #
C1767806
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS