SMF43A-HM3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF43A-HM3-08
JLCPCB Part #
C1978072
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 165pF 2.9A 200W@10/1000us 43V 52.9V 69.4V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS