CMF556K6500FKRE
MFR.Part #
CMF556K6500FKRE
JLCPCB Part #
C3536531
Description
-55℃~+175℃ 500mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors