SMF28A-HM3-18
MFR.Part #
SMF28A-HM3-18
JLCPCB Part #
C3713763
Description
-65℃~+175℃ 100nA 200W 227pF 28V 31.1V 4.4A 45.4V IEC 61000-4-2 TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS