RNC55J8872DRR36
MFR.Part #
RNC55J8872DRR36
JLCPCB Part #
C1811718
Description
-65℃~+175℃ 125mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors