SMF26A-HM3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF26A-HM3-18
JLCPCB Part #
C1979278
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 200W@10/1000us 230pF 26V 32V 4.8A@8/20us 42.1V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS