SMF14A-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF14A-HE3-18
JLCPCB Part #
C3709199
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 14V 15.6V 200W 23.2V 392pF 8.6A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS