SMF12A-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF12A-HE3-18
JLCPCB Part #
C1978666
Package
DO-219AB(SMF)
Description
10.1A@10/1000us 100nA 12V 14.7V 19.9V 200W@10/1000us 483pF ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS