SMF33A-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF33A-E3-18
JLCPCB Part #
C1973249
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 198pF 200W@10/1000us 3.8A@10/1000us 33V 40.6V 53.3V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS