SMCJ51A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ51A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1982134
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 18.2A 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS